Tartályforgató pár – BSD50/BS50
Hegesztőasztalhoz rögzíthető. Ideális csövek és tartályok hegesztőséhez.
Műszaki adatok
Terhelhetőség 10.000 kg
Forgatható munkadarab átmáérő tartomány 100-4000 mm / 4"-180"
Hajtott görgő átmérő / szélesség Ø300 x 100 mm
Szabadonfutó görgő átmérő / szélesség Ø300 x 100 mm
Forgatási sebesség 100-1000 mm/perc (A) 120-1200 mm/perc (B)
Forgatónyomaték 2700 Nm (A) 2140 Nm (B)
Bemeneti feszültségtartomány 200-240 V / 50 Hz
Bemeneti áramerősség 15,5 A